Hemen Arayın
0 232 439 0 333

  Gümüldür Aquapark Kaydıraklar

  Gümüldür Aquapark Kaydıraklar

  Gümüldür Aquapark Kaydıraklar

  ~~GÜMÜLDÜR AQUAPARK  'TA HERKES YENİDEN ÇOCUK OLUR.
  Tüm misafirlerimiz için cazibe merkezlerimiz var! En cesurdan en sakinine, saf adrenalini sevenler ve rahatlamak isteyenler. Her zaman sizi bekleyen özel bir cazibe vardır.
  KIDS CLUB
  Küçük misafirlerin kendini  bir an korsan zannedebilecği  korsan gemisi, sevimli hayvan temalı kaydıraklar minik misafirlerimizi çok mutlu ederek güzel zaman geçirmelerini sağlayacaktır.
  BODY SLIDE
  Çok çeşitli kullanım olanağına sahip bu kaydıraklar büyük, küçük, herkesin kayabileceği zevkli bir kaydırak çeşididir. Bu kaydıraklar bir klasiktir ve konuklarımız kayma keyfiyle ilk bu kaydırakla tanışırlar.
  MULTI SLIDE
  Parktaki en büyük heyecanı arıyorsanız, buldunuz. Bir çok yarışçının  şaşırtıcı derecede dik bir yokuştan  aşağı , yüksek hızlı, rekabetçi bir paspas sürüşü olan Multi slide ile tanışın.
  TUBE FREFALL
  Göz açıp kapayıncaya kadar havuzdasınız .Kısa ve süratli bir kaydırak. Karanlığa bir de hız eklemek istiyorsanız aradığınızı buldunuz.
  KAMIKAZE
  kaygan rampadan aşağıya doğru baktığınızda, çok geç olacak.
  Son sürat giderken birden  düşüş hissi uyandıran bu kaydırak duramayacağınızı düşünürken yumuşak bir inişle sonlanır.
  HIGH KAMIKAZE
  Bir uçurumdan boşluğa atladığınız hissine kapılacağınız yüksek eğimli, çok süratli, bir boşluğa düşercesine heyecanlı kaydıraklardır. Üzerinize  sıçrayan su damlacılarından gözünüzü açamadan  bir anda kendinizi havuzda bulacaksınız.
  RAFTING SLIDE
  Tam bir aile kaydırağı olan uzun yıllar hatırlanacak  bir tecrübe yaşatacak bir açık su kaydırağıdır. Keskin virajlarda yeni bir heyecan tadacağınız bu kaydırakta arkadaşlarınızla, ailenizle kaymanın zevkini tadacaksınız.
  BLACK HOLE
  Kendine özgü ve inanılmaz bir kayış zevki yaşatan bu kapalı kaydırağa ait doğal efektler, kaydırağın içindeki suyla harika bir görsel uyum gösterirken kayanlara unutulmaz bir görsel şölen sunmaktadır.
  SPACE TUNNEL
   En heyecan verici sürüşlerden birinde dar döngü ve kıvrımlı kapalı tünellerden geçerken dünyanın altınızdan ayrıldığını hissedin.. Kaseye tam hızda girmeden önce kapalı bir karanlık kanalda başlayan botsuz, tek başınıza, yüksek enerjili bir sürüş. Çanakta çok sayıda yüksek hızda döndükten sonra, kademeli bir yavaşlama, sürücüyü çanağın merkezindeki çıkışa ve bir sıçrama düşüşüne doğru son hareketle havuzdasınız.
  HILL SLIDE (YAMAÇ)
  Aslında, en tepeye  ulaşmak eğlencenin bir parçası. Şişme botla kayılan su kaydırakları içinde en heyecanlısı. Beşinci kattan aşağı kendinizi bıraktığınızdaki hisleri , çığlıklarınız sayesinde herkes öğrencek. Saf adrenalin için kendinizi destekleyin.
  BUGİ BUGİ
  Yine çılgınca bir düşüşün ardından kayanlar tamam bitti derken yerçekimine meydan okuyarak bir tırmanış sonrası kapalı kaydırağa giriş. Karanlık ve ani dönüşlerden korkmayanlar için dünyanın en çılgın, başka yerde bulamayacağınız bölgemizin ilk ve tek su kaydırağı.
  Gümüldür Aquapark Yalı Castle’da  kaymaktan yorulduğunuzda sizi bekleyen lezzetli ikramlara dalmaya hazır olacaksınız, böylece bir sonraki muhteşem eğlence turu için enerji kazanacaksınız.
   

  Yorumlar
  Yorum Yap